درباره ما

داروخانه صبا با شماره پروانه ۰/۳۳۱۰/۷/۴۴۴ صادر شده در تاریخ ۱۵/۰۵/۱۳۸۷ توسط سرکار خانم دکتر شادی دیانی، به عنوان یکی از بزرگترین داروخانه‌های بخش خصوصی در خیابان شهید بهشتی تهران تاسیس شد. در تاسیس داروخانه، نگاه جدیدی نسبت به خدمات یک داروخانه در جهت برآوردن تمام نیازهای سلامت افراد مورد توجه قرار گرفت و از ابتدای راه، علاوه بر عرضه خدمات دارویی و بهداشتی، محصولات تخصصی مراقبت از پوست، زیبایی، آرایشی و عطر و ادکلن نیز ارائه و طی سال‌های فعالیت توسعه داده شد؛ به طوری که امروز علاوه بر امتیاز پیشرو بودن در این عرصه، می‌توان ارائه خدمات مناسب و متمایز در پاسخ به نیازهای سلامت افراد را یکی از وجوه تمایز صبا نسبت به سایر داروخانه‌ها بر شمرد.
از آغاز، صداقت در رفتار و صحّت و سلامت در کسب و کار، پایه‌ی فعالیت‌های داروخانه صبا قرار گرفت و اصول اخلاقی و اسلامی به عنوان مبنای اندیشه و عمل پذیرفته شد. عملکرد قانون‌مدار داروخانه موجب خوش نامی بخش دارویی صبا نزد سازمان‌های ناظر، به ویژه معاونت غذا و داروی دانشگاه شهید بهشتی (به عنوان نهاد سرپرست) گردید. این اعتماد در چندین مقطع موجب انتخاب این داروخانه به عنوان یکی از نمایندگان بخش خصوصی جهت اعطای مجوزهای پخش داروهای خاص (مانند داروهای ریتالین و بیماری MS) و داروهای آنکولوژی (شیمی درمانی) شده است. هم‌چنین گفتنی است که فرآیند تدوین شده در چگونگی تشکیل پرونده و ارائه گزارش شفاف و منظم داروخانه در رابطه با عرضه داروی ریتالین، به عنوان یک الگو مورد نظر قرار گرفته است.
علاوه بر موفقیت‌های بخش دارویی، در سایر بخش‌های صبا نیز تلاش شده تا با شناسایی پاسخ‌های سلامت و زیبایی مشتریان، خدمات بهداشتی، آرایشی و عطر و ادکلن نیز به صورت تخصصی به ایشان ارائه گردد. برقراری رابطه مناسب و پایدار با تامین‌کنندگان، به داروخانه صبا اجازه داده تا خدمات گسترده‌ای را در پاسخ به طیف وسیعی از نیاز‌های مراجعه‌کنندگانی خود عرضه نماید. هم‌چنین با صدور کارت ویژه (VIP) در قالب باشگاه مشتریان و ارائه خدمات کامل‌تر به مشتریان (مانند جشنواره‌های فصلی و تخفیف‌های دائمی)، سعی شده تا گام کوچکی در جهت کسب رضایت ایشان برداشته شود.
در بخش مدیریت نیز مهندس حسین دیانی از ابتدای تاسیس صبا به عنوان مدیر مجموعه فعالیت داشته است. دیدگاه مدیریتی و تحصیل ایشان در مقطع کارشناسی ارشد (MBA) رشته مدیریت با گرایش سازمان‌های خدمات گرا در سازمان مدیریت صنعتی ایران موجب شده تا در حوزه مدیریت نیز همانند سایر بخش‌های داروخانه، دیدگاهی تخصصی جاری باشد. این موضوع، شرایط حضور مقطعی اساتید دانشگاهی و صاحب نظران مدیریت را به عنوان مشاور داروخانه صبا جهت ارتقاء کیفیت خدمات فراهم آورده است.
پروانه تاسیس
داروخانه صبا با پروانه تاسیس داروخانه به شماره ۱۴۴/۳۸۷۱/۱/۵۲۰۷۰ صادر شده از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی در تاریخ ۱۳۸۷/۰۵/۱۵ توسط سرکار خانم دکتر شادی دیانی تاسیس گردید.